Zapoznaj się z ofertą

Powrót do listy ofert

Przejdź do cennika

HENNA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ ŁUKU BRWIOWEGO
Oczy są zwierciadłem duszy, dlatego warto zadbać o ich oprawę. Pomoże nam w tym zabieg koloryzacji rzęs i brwi za pomocą henny.Odpowiednio wyprofilowany łuk brwiowy pęsetą i/lub ciepłym woskiem.Polecamy również podkreślenie oraz głębokie wydobycie spojrzenia poprzez przedłużanie rzęs oraz makijaż permanentny metodfą piórkową.Ogromną zaletą tych zabiegów jest  trwałość.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS
Przedłużanie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. W zabiegach stosowane są różnego rodzaju długości,grubości i skręty rzęsy, dzięki czemu Klientka może osiągnąć wspaniały efekt podkreślający spojrzenie.MAKIJAŻ PERMANENTNY - METODA PIÓRKOWA
Zabieg ten wykonuje się przy użyciu narzędzi jednorazowych. Są to płaskie igły, które połączone zostały w piórka. Cechą tego zabiegu jest bezpieczeństwo, gdyż wykonuje się go w sterylnych warunkach, bez igieł wielokrotnego użytku. Wykorzystywane piórka delikatnie, bezinwazyjnie wprowadzają barwniki pod skórę. W porównaniu z tradycyjnym makijażem permanentnym, który wykonywany jest przy użyciu drgających igieł, metoda piórkowa niemalże całkowicie wyeliminowała ból. Zabieg trwa krócej, a poza tym gojenie okolicy poddanej zabiegowi przebiega szybciej. Dodatkowym atutem jest fakt, że obrzęki są niewielkie i znikają już po kilku godzinach ? substancje barwiące wprowadzane są płytko, w sam naskórek, skóra właściwa nie zostaje uszkodzona. Efektem zabiegu jest bardzo naturalny wygląd łuku brwiowego.

gradient
salon kosmetyczny fryzjer