Poznaj nasz zespół.

Właściciel salonu

 • image

  Mirosława Hebel-Bojczuk

  Właściciel Salonu

  Salon Nayla to spełnienie moich marzeń o miejscu gdzie piękno, elegancja oraz dobre samopoczucie zawsze towarzyszą Klientom. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę na temat innowacyjnych metod w kosmetologii i we fryzjerstwie. Fryzjerstwo jest sztuką a kosmetologia gwarancją na przedłużenie młodości i witalności. Zatrudniam profesjonalną kadrę i kładę nacisk na dbałość o najwyższy poziom usług. Wysokiej jakości sprzęt, kosmetyki renomowanych firm, indywidualne podejście i profesjonaliści sprawią, iż nawet najbardziej wymagający Klienci będą zadowoleni i usatysfakcjonowani. Nayla serdecznie zaprasza.

Personel

 • image

  Marta Gołębiewska

  fryzjer-stylista

  Jestem fryzjerką z 13-letnim stażem i z pasją wykonuję mój zawód. Specjalizuje się w upięciach okazjonalnych i koloryzacji włosów. Doświadczenie zdobywałam w najlepszych salonach w trójmieście. Wciąż śledzę aktualne trendy we fryzjerstwie i chętnie uczestniczę w szkoleniach poszerzając zakres moich umiejętności fachowych. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, udzielam porad oraz sugestii, ale potrafię również słuchać :)

 • image

  Izabela Theisebach

  mgr kosmetolog

  Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni, ukończyłam studia licencjackie z wynikiem bardzo dobrym, zdobywając tytuł licencjonowanego kosmetologa w specjalizacji kosmetologia pielęgnacyjna . Studia magisterskie podjęłam na Akademii Morskiej w Gdyni, gdzie zdobyłam tytuł magistra na specjalności Menedżer Produktu Kosmetycznego. Przez lata zdobywałam szczegółową wiedzę na temat pielęgnacji i profilaktyki skóry. Pracując w renomowanych gabinetach kosmetologicznych odbyłam solidną praktykę zawodową, dbając o Klientów z różnymi potrzebami i problemami skórnymi. W trakcie kilkuletniej pracy ugruntowałam swoją wiedzę praktyczna i teoretyczną. Kosmetologia jest moja pasją ,a z jej innowacyjnymi metodami jestem na bieżąco, poprzez ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. W okresie mojej pracy zawodowej nabyłam szczególnych doświadczeń w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych, rewitalizujących i przeciwstarzeniowych .Z gamy zabiegów upiększających szczególnie polecam makijaż permanentny i rekonstrukcję brwi metodą piórkową. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie i dbam o jego potrzeby ze szczególną troską.

 • image

  Anna Barczak

  kosmetolog

  Jestem absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni. Ukończyłam studia licencjackie ze specjalizacją z podologii. Moja pasją jest praca nad trudnymi przypadkami podologicznymi oraz pomoc w pielęgnacji kończyn dolnych osobom z cukrzyca oraz po leczeniu chemioterapia.Ukończyłam wiele kursów praktycznych i teoretycznych m.in. przedłużanie rzęs metodą 1:1. Od trzech lat dbam o piękne spojrzenie Pań, bo przecież każda z nas jest wyjątkowa i o każda zadbam z troską. Gwarantuje, Panie zyskają nowy wizerunek, na nowo odkryją piękno we własnym ciele i duszy.

 • image

  Agnieszka Woźniak

  fryzjer-stylista

  Pierwsze swoje kroki we fryzjerstwie stawiałam 14 lat temu w bardzo dobrych warszawskich salonach, gdzie nauczyłam się różnych technik strzyżenia i pielęgnacji włosów. Fryzjerstwo zawsze postrzegałam jako sztukę. W mojej pracy uwzględniam indywidualne potrzeby i pomysły Klientów, a jednocześnie staram się udzielić fachowej porady. Specjalizuje się w kreatywnej koloryzacji. Zawsze dobieram kolor włosów tak, aby podkreślić cechy osobowości i wyeksponować urodę moich Klientek. Uwielbiam naturalność, uśmiech i szczerość.

 • image

  Sylwia Schenk

  technik usług kosmetycznych

  Kosmetyka-moje hobby,moja pasja. Ukończyłam dwuletnie studium kosmetyczne. W trakcie szkoły poszerzałam swoją wiedzę,uczestnicząc w licznych kursach kosmetycznych. W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach,które udoskonalają moje umiejętności. Specjalizuję się w pielęgnacji dłoni i stóp oraz depilacji ciała. Kosmetyka daje mi szczęście i radość,a najlepszą zapłatą jest zadowolenie Klienta.

gradient
salon kosmetyczny fryzjer