Zapoznaj się z ofertą

Powrót do listy ofert

Przejdź do cennika

KRIOLIPOLIZA to przełomowa technologia pozwalająca miejscowo usuwać tkankę tłuszczową bez skalpela, użycia igieł czy znieczulenia. Jest to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, którego skuteczność poparta jest licznymi badaniami klinicznymi.


Stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla ludzi chcących uniknąć bólu wynikającego z inwazyjnej ingerencji operacji plastycznych, ryzyka związanego z procedurami odssysania tłuszczu oraz kilkumiesiącznej rekonwalescencji.

W trakcie zabiegu kriolipolizy atakowane są adipocyty czyli komórki tłuszczowe umiejscowione w tkance podskórnej, bogate są w nasycone kwasy tłuszczowe, szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur. Sąsiadujące z nimi naczynia krwionośne, nerwy obwodowe, melanocyty czy fibroblasty zawierają znacznie mniej tłuszczu i dzięki temu są niemal zupełnie niepodatne na chłodzenie. Dzięki tej różnicy możliwe jest usuwanie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia otaczających ich innych tkanek.

Po ocenie grubości fałdu skórnego wybranego obszaru ciała, dobierane są właściwe parametry zabiegu. Następnie zabezpiecza się skórę specjalną membraną przeciwodmrożeniową. Zostaje przyłożona głowica, która zasysa fałd skóry tymczasowo redukując w obszarze zabiegowym kontakt pomiędzy tkanką tłuszczową a mięśniową i umożliwiając jej miejscowe schłodzenie. Po zabiegu uwolniony do układu limfatycznego tłuszcz zostaje stopniowo metabolizowany przez wątrobę podczas naturalnej przemiany materii a komórki tłuszczowe ulegają apoptozie ? obumieraniu. Widoczne rezultaty obserwujemy już po 3 - 4 tygodniach a ostateczne efekty po 3 miesiącach. Według badań klinicznych po każdym zabiegu średnia utrata komórek tłuszczowych wynosi 20 ? 30 %. Po zakończeniu procedury pacjent może wrócić do swoich codziennych zajęć.Nie wymagany jest czas rekonwalescencji. Od 2 do 3 tygodni po zabiegu w tkance podskórnej zachodzi proces zapalny wynikający z usuwania uszkodzonych komórek tłuszczowych. Może to wywoływać lekką nadwrażliwość i mrowienie w obszarze zabiegowym. Możliwe jest też zaczerwienienie i lekki obrzęk obszaru poddawanego chłodzeniu, a także niewielkie siniaki, które znikają po kilku dniach.Zalecane jest łączenie kriolipolizy z innymi zabiegami w celu osiągnięcia jeszcze bardziej spektakularnych efektów modelowania sylwetki.

DERMOMASAŻ- ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE
Dermomasaż to nowoczesny zabieg, polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny rozmasowywany jest przez dwie rolki.


Dermomasaż (masaż leczniczy) usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki. Dermomasaż w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i skutecznie walczy z cellulitem, rozstępami oraz ujędrnia ciało.


Seria zabiegów pozwala odzyskać skórze elastyczność, jędrność i piękny blask. Należy przeprowadzać zabiegi 2-3 razy w tygodniu Zauważalne zmniejszanie cellulitu osiąga się po co najmniej 8 zabiegach. Liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją klienta Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1-3 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi.


EFEKTY:

 • zmniejszenie cellulitu
 • modelowanie ciała ? redukcja tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie ciała
 • wspomaganie drenażu limfatycznego
 • poprawa ukrwienia i odżywienia skóry
 • zwiększenie elastyczności skóry
 • pobudzenie lipolizy
 • synteza kolagenu
 • niwelacje rozstępów
 • zmniejszenie blizn
 • możliwość stosowania wraz z kosmetykami


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Alternatywa dla skalpela ? nieinwazyjna metoda wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie trudno się jej pozbyć np: pośladki, uda, brzuch. Zabieg polega na wytworzeniu zjawiska kawitacji w skutek czego dochodzi do uszkodzenia oraz rozbicia i niszczenia komórek tłuszczowych jak i złogów cellulitowych .Dzięki wykorzystaniu wysokiej energii wnikającej w głąb skóry oraz fali ultradźwiękowej o różnych długościach emitującej energię dochodzi do zjawiska kawitacji w komórkach tłuszczowych ? tworzy się niezliczona ilość drobnych pęcherzyków powietrznych, za pomocą podciśnienia wywołującego drgania komórek tłuszczowych, co narusza błony komórkowe adipocytów prowadząc do ich całkowitego rozpadu. Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i są wydalane z organizmu. Metoda bezinwazyjna nie wymaga rekonwalescencji.


EFEKTY :

 • Redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu wykonania zabiegu
 • Zmniejszenie obwodu ciała
 • Wymodelowanie i wysmuklenie sylwetki
 • Redukcja cellulitu
 • Przywrócenie krążenia w komórkach tłuszczowych
 • Podniesienie pośladków
 • Poprawa napięcia skóry


FALE RADIOWE
Fale radiowe to bezinwazyjna redukcja komórek tłuszczowych, teraz także w połączeniu z likwidacją cellulitu. Selektywne podgrzanie warstwy tłuszczowej jest bezpieczne, bez wpływu na otaczające tkanki. Dodatkowo zwiększa metabolizm, zapewniając usunięcie tłuszczu z organizmu.Ogrzanie komórek tłuszczowych prowadzi do ich kurczenia się przez wydzielenie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Ogrzewanie skóry powoduje kurczenie się istniejących włókien kolagenowych i zwiększenie metabolizmu fibroblastów, powodujące produkcję nowego kolagenu.

EFEKTY:
-wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
- redukcja cellulitu
- redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki, podbródek, policzki)
- polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów
- poprawa napięcia skóry ciała


gradient
salon kosmetyczny fryzjer