Zapoznaj się z ofertą

Powrót do listy ofert

Przejdź do cennika

MANICURE - dłonie są wizytówką,każdego człowieka. Manicure klasyczny męski gwarantuje zadbany wygląd dłoni oraz paznokci. Manicure Japoński polecany jest szczególnie osobom posiadającym kruchą i łamliwą płytkę paznokcia. Jest też niezastąpiony przy paznokciach rozdwajających się.


PEDICURE klasyczny ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dzięki użyciu nowoczesnej frezarki do stóp jest to przyjemny i bezbolesny zabieg (zastosowanie frezarki to prawdziwy przełom w pielęgnacji stóp). Rozmaite frezy umożliwiają odpowiednie i bezpieczne wygładzenie skóry na stopach. Pedicure klasyczny nadaje również zadbany wygląd paznokci.


ZABIEG PIELĘGNACYJNY TWARZ,SZYJA


Zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn dopasowane są indywidualnie do potrzeb skóry. Kosmetolog po konsultacji z Klientem dobiera indywidualny program pielęgnacyjny i profilaktyczny. Oferujemy zabiegi oczyszczające,nawilżające,liftingujące ,rozjaśniające przebarwienia skóry oraz wiele innych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję Klienta. Czas trwania zabiegu od 30 do 60 minut.


MEZOTERAPIA


Mikoigłowa kuracja przeciw wypadaniu włosów to aktywna terapia stymulująca porost włosów i zapobiegająca ich wypadaniu. Działa regenerująco na skórę głowy, skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.Dzięki połączeniu nowatorskich składników serum oraz terapii mikroigłowej pomaga uzyskać piękne i zdrowe włosy.


Efekty zabiegu:
? Zmniejszenie wypadania włosów
? Poprawa kondycji skóry głowy
? Wzmocnienie cebulek
? Mocne i zdrowe włosy


Częstotliwość zabiegów:
1 raz w roku,
seria 3- 6 zabiegów, co 7-10 dni

gradient
salon kosmetyczny fryzjer