Poznaj nasz zespół.

Właściciel salonu

 • image

  Mirosława Hebel-Bojczuk

  Właściciel Salonu

  Salon Nayla to spełnienie moich marzeń o miejscu gdzie piękno, elegancja oraz dobre samopoczucie zawsze towarzyszą Klientom. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę na temat innowacyjnych metod w kosmetologii i we fryzjerstwie. Fryzjerstwo jest sztuką a kosmetologia gwarancją na przedłużenie młodości i witalności. Zatrudniam profesjonalną kadrę i kładę nacisk na dbałość o najwyższy poziom usług. Wysokiej jakości sprzęt, kosmetyki renomowanych firm, indywidualne podejście i profesjonaliści sprawią, iż nawet najbardziej wymagający Klienci będą zadowoleni i usatysfakcjonowani. Nayla serdecznie zaprasza.

 • image

  Marta

  fryzjer-stylista

  Jestem fryzjerką z 15-letnim stażem i z pasją wykonuję mój zawód. Specjalizuje się w upięciach okazjonalnych i koloryzacji włosów. Doświadczenie zdobywałam w najlepszych salonach w trójmieście. Wciąż śledzę aktualne trendy we fryzjerstwie i chętnie uczestniczę w szkoleniach poszerzając zakres moich umiejętności fachowych. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, udzielam porad oraz sugestii, ale potrafię również słuchać :)

 • image

  Agnieszka Woźniak

  fryzjer-stylista

  Pierwsze swoje kroki we fryzjerstwie stawiałam 16 lat temu w bardzo dobrych warszawskich salonach, gdzie nauczyłam się różnych technik strzyżenia i pielęgnacji włosów. Fryzjerstwo zawsze postrzegałam jako sztukę. W mojej pracy uwzględniam indywidualne potrzeby i pomysły Klientów, a jednocześnie staram się udzielić fachowej porady. Specjalizuje się w kreatywnej koloryzacji. Zawsze dobieram kolor włosów tak, aby podkreślić cechy osobowości i wyeksponować urodę moich Klientek. Uwielbiam naturalność, uśmiech i szczerość.

 • image

  Anna Lewandowska

  kosmetolog

  Jestem absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni. Ukończyłam studia licencjackie ze specjalizacją z podologii. Moja pasją jest praca nad trudnymi przypadkami podologicznymi oraz pomoc w pielęgnacji kończyn dolnych osobom z cukrzyca oraz po leczeniu chemioterapia.Ukończyłam wiele kursów praktycznych i teoretycznych m.in. przedłużanie rzęs metodą 1:1. Od trzech lat dbam o piękne spojrzenie Pań, bo przecież każda z nas jest wyjątkowa i o każda zadbam z troską. Gwarantuje, Panie zyskają nowy wizerunek, na nowo odkryją piękno we własnym ciele i duszy.

Personel

gradient
salon kosmetyczny fryzjer